Ralph, Daniel a Tom o Voldemortově osobnosti

12. prosince 2010 v 8:00 | Lillyanne (Snitchseeker) |  Rozhovory
Ralph Fiennes, Daniel Radcliffe a Tom Felton nedávno promluvili o postavě Lorda Vooldemorta v Harry Potter sériiích. Dan a Tom si pochvalovali, jak děsivá je postava Ralpha Finnese, když je teď opravdovým Pánem Zla a Ralph pohovořil o tom, jak moc ďábělská je jeho postava.
Voldemort a mrtvý Brumbál
"Je to opravdu druh ďábla," říká Finnes (47). "Je citově naprosto rozpolcený. Nedokáže se vůbec vcítit. To samé můžete najít u psychopatů. S Voldemortem je to hlavně o moci, je to pro něj jako afrodiziakum. Moc ho udržuje při životě."


"Daniel je velmi milý, ale Harry Potter je bolest," říká Finnes a stejně jako Voldemort se mračí a syčí.

"Jo Rowlingová vždycky říkala, že je jedna věc, která zcela odděluje Harryho od Voldemorta - Harry se nebojí smrti," říká Radcliffe.

Radcliffe byl Finnesem neustále vyvedený z míry. "Když se Ralph začne chovat jako Voldemort, tak mě to opravdu děsí."

"Ralph je facsinující," říká Tom Felton, "nikdy nezahraje dva záběry stejně. Občas jsem si musel připomínat, že se mám soustředit na vlastní roli a ne jen zírat na jeho představení."

I když se kamera zastaví, aura Voldemorta kolem něj zůstává. "Pokaždé dominuje scénám ve filmu a stejné je to i mimo kameru," říká Felton. "Je to báječnej chlap. Stačí aby otevřel pusu a lidé ho poslouchají. Řekněme to takhle - nikdo se nad něj nepovyšuje."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama