Harry Potter a Relikvite Smrti I.

8. prosince 2010 v 17:20 | Lillyanne |  HP filmy
Už podruhé za tento rok jsem porušila zásadu, že nechodím do kina, ale musíte uznat, že to nešlo vydržet - Harryho jsem prostě vidět musela. Dva dny po premiéře, v plném kině jsem i já viděla ten předposlední zázrak.

Film se mi líbil, přesto se ale našlo pár momentů, které mě malinko překvapily. Filmaři v několika případech porušili časovou souslednost - události ne vždy zcela odpovídali knize. Emma, která se po lese promenádovala v pouzdrových džínách a tričku s balónovými rukávy, na konci filmu vylepšila image uprchlíka tepláky a něčím jako gumáky, čehož si velmi cením.

Ronaldovi hlášky, když se snažil, aby mu Hermiona odpustila, ve mě vyvolávaly záchvaty smíchu. Naopak návštěva v Godrikově dole byla plná a napětí a přestože jsem věděla, že ten had z Bathyldy vyleze, přesto jsem na sedadlo pořádně nadskočila.

Můj oblíbenec Severus byl hned v úvodu velmi efektní a já doufám, že jeho dalšího skvělého výstupu se dočkám i v posledním díle, i když jeho smrt zcela jistě opláču, což jsem třeba tu Dobbyho neoplakala, přesto že to smutné bylo.

Celkově jsem z kina odcházela velmi spokojená a tak nabitá potterovskou energií, že se znovu dívám na všechny filmy od začátku a s uspokojením zjišťuji, že mě stále ještě baví.

Xenofilius Láskorád
Severus v úvodu filmu HP7
Ronald se zraněnou rukou na útěku v HP7
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama