Emmino přání k Vánocům

23. prosince 2010 v 8:00 | Lillyanne |  Emma Watson
Emma Watson
Ahoj všichni,

myslím, že můžu říct, že tento rok pro mě byl opravdu náročný! Co se týče práce, navrhla jsem kolekci přírodního oblečení spolu s Albertem Ferretti, která vyjde příští jaro, řada fair trade výrobků pro People Tree bude také realizována na jaře, nafotila jsem kampaň pro Burberry Jaro/Léto 2010, poprvé jsem se dostala na obálku britského Vogue, natočila malou roli v My Week With Marylin (Můj týden s Maylin) po boku Michelle Williams a Eddieho Redmayna a samozřejmě, dokončili jsme natáčení posledního Harryho Pottera.

Taky jsem úspěšně zakončila svůj první rok na Brownu a v září začala rok druhý. Jsem ráda, že jsem se rozhodla studovat na univerzitě tady - zahrnuje to tolik skvělých zkušeností a také jsem tu našla spoustu přátel. Oh, a taky mám nový účes, možná už jste o tom něco četli...
Všem bych chtěla popřát krásné Vánoce. Stále znovu jsem ohromována láskou a přízní, kterou mi věnujete. Ať už jste v prosinci kdekoliv, doufám, že si užijete skvělé Vánoce a přeji vám báječný nový rok.

Ještě jsem natočila krátké video, mrkněte se do Slideshow.

S láskou Emma XXHi everyone,
Well, I think it's safe to say this has been a pretty busy year for me!
On the work front, I designed an organic clothing collection with Alberta Ferretti due out next Spring, a fair trade range for People Tree also due to be released in the Spring, fronted the Burberry Spring/Summer 2010 campaign, had my first British Vogue cover, filmed a small part in My Week With Marilyn alongside Michelle Williams and Eddie Redmayne and, of course, filming finished on the very last Harry Potter film! 
I also completed my first year at Brown and began my second year this September. I am so glad I made the decision to go to university there - it continues to be an amazing experience and I have made so many great friends. Oh, and I had a haircut, you might have read about it...!
I just wanted to send you all a quick message to say Merry Christmas. I continue to be overwhelmed by the love and support you all give to me. I really do appreciate it.
So wherever you are this December, I hope you have a fantastic Christmas and wish you a wonderful New Year.
I have also posted a little video message too, take a look in the Slideshow.
Love Emma xx
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama