Prosinec 2010

Veselé Vánoce

24. prosince 2010 v 8:00 | Lillyanne |  Já a blog
brumbalova-armada.blog.cz

Emmino přání k Vánocům

23. prosince 2010 v 8:00 | Lillyanne |  Emma Watson
Emma Watson
Ahoj všichni,

myslím, že můžu říct, že tento rok pro mě byl opravdu náročný! Co se týče práce, navrhla jsem kolekci přírodního oblečení spolu s Albertem Ferretti, která vyjde příští jaro, řada fair trade výrobků pro People Tree bude také realizována na jaře, nafotila jsem kampaň pro Burberry Jaro/Léto 2010, poprvé jsem se dostala na obálku britského Vogue, natočila malou roli v My Week With Marylin (Můj týden s Maylin) po boku Michelle Williams a Eddieho Redmayna a samozřejmě, dokončili jsme natáčení posledního Harryho Pottera.

Taky jsem úspěšně zakončila svůj první rok na Brownu a v září začala rok druhý. Jsem ráda, že jsem se rozhodla studovat na univerzitě tady - zahrnuje to tolik skvělých zkušeností a také jsem tu našla spoustu přátel. Oh, a taky mám nový účes, možná už jste o tom něco četli...
Všem bych chtěla popřát krásné Vánoce. Stále znovu jsem ohromována láskou a přízní, kterou mi věnujete. Ať už jste v prosinci kdekoliv, doufám, že si užijete skvělé Vánoce a přeji vám báječný nový rok.

Ještě jsem natočila krátké video, mrkněte se do Slideshow.

S láskou Emma XX

Nejlepší filmový pár roku 2010

21. prosince 2010 v 19:22 | Lillyanne |  Novinky

Stránka buzzsugar.com vyhlásila hlasování o nejlepší filmový pár roku a kdo viděl HP7 I. jistě mi dá za pravdu, že nad Ronaldovi pokusy, jak získat Hermioninu přízeň prostě není...

(Miluji scénu kde Ron dává hlasovat...)

Můj týden s Marylin

14. prosince 2010 v 8:00 | Lillyanne (Watson Daily) |  Emma Watson
Emma Watson
Daily Mail zveřejnil první oficiální fotku z filmu Můj týden s Marilyn (My week with Marylin), na které můžeme vidět Emmu Watson v paruce a oblečení z padesátých let. Kromě Emmy to hraje i řada dlších potterovských herců - Kenneth Branagh (Zlatoslav Lockhart), Zoe Wanamaker (Madam Hoochová), Toby Jones (hlas Dobbyho) a Geraldine Somerville (Lily Potterová)...

Ohromující výdělky

13. prosince 2010 v 17:21 | Lillyanne (Stupefy) |  HP filmy
Harry Potter a Relikvie smrti část I. vydělal za necelý měsíc v kinech (24 dní) 777,988 milionu dolarů!

Informace z pokladny filmu Harry Potter a Relikvie smrti část I, jenž do našich kin vstoupil 18.listopadu 2010 - podle nejnovějších informací od Box Office Mojo si nejnovější Potterovka vydělala za 24 dní celosvětově 777,988 milionu dolarů! Z této částky činí 33,1% výdělek z USA (257,688 milionu dolarů) a 66,9% ze světa (520,300 milionu dolarů).

Svatba

13. prosince 2010 v 8:00 | Lillyanne |  HP filmy
Svatba Fleur Delacour a Billa Weasleyho je více méně jednou z prvních událostí filmu i knihy HarryPotter a Relikvie smrti. Moc se mi líbilo její ztvárnění ve filmu a tak si to dovolím připomenout několika fotkami z přípravy svatby, z natáčení a fotky Fleuřiných přenádherných šatů (podle mě vypadají báječně).

Ralph, Daniel a Tom o Voldemortově osobnosti

12. prosince 2010 v 8:00 | Lillyanne (Snitchseeker) |  Rozhovory
Ralph Fiennes, Daniel Radcliffe a Tom Felton nedávno promluvili o postavě Lorda Vooldemorta v Harry Potter sériiích. Dan a Tom si pochvalovali, jak děsivá je postava Ralpha Finnese, když je teď opravdovým Pánem Zla a Ralph pohovořil o tom, jak moc ďábělská je jeho postava.
Voldemort a mrtvý Brumbál
"Je to opravdu druh ďábla," říká Finnes (47). "Je citově naprosto rozpolcený. Nedokáže se vůbec vcítit. To samé můžete najít u psychopatů. S Voldemortem je to hlavně o moci, je to pro něj jako afrodiziakum. Moc ho udržuje při životě."

Emma chce voňet sama sebou

11. prosince 2010 v 8:00 | Lillyanne (HP-world) |  Emma Watson
Emma Watson se kromě herectví snaží prosadit také v módním průmyslu. Podporuje fair-trade a ekologické oblečení a podle vlastních slov ji to nesmírně baví. Rozhodně ale nebude kvůli své slávě vyvíjet parfém vlastního jména. Trend posledního desetiletí, kdy má každá druhá zpěvačka či herečka vlastní parfém, vůbec nechápe. Sama totiž považuje za důležitou osobní vůni a nechce vonět stejně jako jiní lidé.

"Nedokážu pochopit tady to šílenství s parfémy. Proč by měl člověk chtít vonět jako nějaká jiná osoba? Copak nechcete vonět sami sebou?" diví se Emma. Ochotně již před nějakou dobou přijala kontrakt společnosti Burberry, v jehož rámci propaguje oblečení a doplňky věhlasného módního domu. "Miluju to a budu i nadále pracovat v módním průmyslu. Velmi mě zajímá teď především etická móda, chci to trochu změnit, je to pěkné, že můžu něčím přispět," tvrdí herečka.


No, dokud bude voňět sama sebou, bude to v pořádku, až zavrhne i deodoranty a antiperspiranty, aby nepřekážely její vlastní těleské vůni...

Trio na premiéře v New Yorku

10. prosince 2010 v 8:00 | Lillyanne (HP-world) |  Ostatní herci
Ruperta poprvé vidím v oblečení, které je beze zbytku formální a oficiální, Daniel je jako vždy. Emma mě zklamala, její šaty, přestože mají na zádech efektní křížení, jsou příliš jednoduché a podle mě ji nijak nepodtrhují, možná jí spíše škodí.

Daniel Radcliffe ztvární právníka

9. prosince 2010 v 8:00 | Lillyanne |  Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe
se možná konečně odpoutá od role brýlatého čarodějnického učně. Zahraje si advokáta v adaptaci kultovní knihy Žena v černém.
Dvacetiletý talent ztvární právníka, který přijiždí do zapadlého britského městečka, aby tam urovnal spor o dědictví. Jenže brzy zjistí, že je pronásledován děsivým přízrakem zemřelé ženy. Danielovi je ve filmu 24 let a má čtyřletého syna. Film je 3D adaptací kultovního gotického hororu spisovatelky Susan Hill, jež se jmenuje Žena v černém. Režie se ujme James Watkins. Ten se nedávno uvedl poměrně zdařilým hororem Jezero smrti.

Žena v černém se hraje už dlouhá léta v londýnských divadlech a známá je také televizní adaptace z roku 1989. Uvidíme, jak si s komorním příběhem bude rozumět hollywoodská produkce.


Poslední pohled

8. prosince 2010 v 17:57 | Lillyanne |  Já a blog
Ne, já se ještě neloučím, za to potterovská série pomalu ale jistě ano. Poslední pohled je název designu, který po půl roce střídá Daniel - Black and White. K tomuto designu mě inspiroval předposlední film, kde je role Ronalda zase o něco podstatnější.

Organizační změny nejsou žádné, snad jen, že zmizelo záhlaví, kdo se chce dostat na úvodní stránku, nechť klikne nahoře na úvodní stránku.

Vaše Lillyanne

Harry Potter a Relikvite Smrti I.

8. prosince 2010 v 17:20 | Lillyanne |  HP filmy
Už podruhé za tento rok jsem porušila zásadu, že nechodím do kina, ale musíte uznat, že to nešlo vydržet - Harryho jsem prostě vidět musela. Dva dny po premiéře, v plném kině jsem i já viděla ten předposlední zázrak.

Film se mi líbil, přesto se ale našlo pár momentů, které mě malinko překvapily. Filmaři v několika případech porušili časovou souslednost - události ne vždy zcela odpovídali knize. Emma, která se po lese promenádovala v pouzdrových džínách a tričku s balónovými rukávy, na konci filmu vylepšila image uprchlíka tepláky a něčím jako gumáky, čehož si velmi cením.

Ronaldovi hlášky, když se snažil, aby mu Hermiona odpustila, ve mě vyvolávaly záchvaty smíchu. Naopak návštěva v Godrikově dole byla plná a napětí a přestože jsem věděla, že ten had z Bathyldy vyleze, přesto jsem na sedadlo pořádně nadskočila.

Můj oblíbenec Severus byl hned v úvodu velmi efektní a já doufám, že jeho dalšího skvělého výstupu se dočkám i v posledním díle, i když jeho smrt zcela jistě opláču, což jsem třeba tu Dobbyho neoplakala, přesto že to smutné bylo.

Celkově jsem z kina odcházela velmi spokojená a tak nabitá potterovskou energií, že se znovu dívám na všechny filmy od začátku a s uspokojením zjišťuji, že mě stále ještě baví.