Říjen 2009

Pravý Harry Potter

27. října 2009 v 7:57 | Lillyanne |  Zajímavosti
O muži jménem Harry Potter. Není zrovna nadšený z toho, že sdílí jméno s hlavní postavou z knih J.K. Rowlingové.
Pan Potter řekl: ,, Když jsem dostal místo v bance, nemohli nejdřív uvěřit, že jsem uvedl své pravé jméno na formuláři. "

,, Jsem jediný člověk v budově, který nemusí říkat celé své jméno, když mluví se zákazníkem po telefonu. Když náhodou řeknu celé své jméno do telefonu, není to nikdy dobrý start - lidi to moc rozptyluje."

Zatímco mladá herecká hvězda z Potterovské série nastřádala pěknou hromádku milionů, pan Potter bude šťastný, když se jemu a jeho přítelkyni podaří koupit jejich první společný dům.

Gold Girl

11. října 2009 v 14:10 | Lillyanne |  Já a blog
Inspirovaly mě fotky Emmy Watson z Burberry Prorsum, kde byla označena jako "Gold Girl of Great Britain" tedy "Zlaté děvče Velké Británie".

Menu se přemístilo v pravo, obsahově se oproti minulému designu nemění. Písmo by mělo být čitelnější, celkově je design v "zlatých" barvách.

Doufám, že se Vám bude líbit a těším se na Vaše komentáře.
Vaše Lillyanne

JKR píše další knihu

11. října 2009 v 11:27 | Lillyanne |  JKR
J.K. Rowling během jedné módní přehlídky (známé jako Stella McCartney Show) prozradila, že opravdu pracuje na nové knize. S Harrym Potterem to však bohužel nemá mít nic společného:

"Pracuji na něčem, ale nejedná se o Harryho Pottera. Od Harryho si teď potřebuji dát pauzu."

Tak copak to asi bude?

Emma Watson versus Victoria Beckham?!

4. října 2009 v 17:55 | Lillyanne |  Emma Watson
Usilovná vysokoškolačka Emma Watson je opravdu v kurzu!
Naposledy to potvrdila svou návštěvou Londýnského týdne módy, kde patřila mezi nejobletovanejší celebrity a lidi z oblasti módy udivovala svým vkusem. Za nejlepší outfit mnozí fajnšmekři označili právě její vyblýskané minišaty, ve kterých Emma zářila jako zlato a které z ní udělaly doslova a do písmene zlaté děvče Velké Británie.
Emma staráo svoji pověst nejen svým vzezřením, ale i komunikací, která je vzhledem k jejímu věku skutečně na vysoké úrovni.
Na přehlídkách se zúčastnilo mnoho známých osobností. Módní trendy si přišla podívat i dvojice z filmu Milionář z chatrčeFreida Pinto a Dev Patel, která tvoří pár i v reálném životě. Nechyběly herečky Gwyneth Paltrow, Mary Kate Olsen či Liv Tyler a samozřejmě ani Victoria Beckham. Právě s manželkou Davida Beckhama porovnávali Emmu a teenagerka byla pro mnohé anglické internetové portály vítězkou jejich módního mikrosouboje. V budoucnu se možná právě Emma stane nástupkyní nynější módní ikony, které účesy i outfity ovlivnily ženy po celém světě.

Znamená to, že bude Emma taky tak ohavně vychrtlá?