Kolik vydělávají?

15. července 2007 v 17:54 | Lillyanne |  Fakta
Kolik si myslíte, že vydělávají všichni co se točí kolem HP?

J. K. Rowling: 22 miliard korun
Ještě před 13 lety žila Rowling (41) ze sociálních dávek, kdy měla tři tisíce korun na týden. Dnes vlastní mj. luxusní vilu v Londýně za 400 milionů korun, patří k nejbohatším ženám Velké Británie (je bohatší než královna Alžběta II!!!!!!).
Daniel Radcliffe: 924 milionů korun
Harry Potter z něj udělal super hvězdu. Za necelé dva týdny oslaví 18. narozeniny. V deseti začínal jako televizní herec (David Copperfi eld). V roce 2001 natočil první film o Harrym, dnes patří mezi nejbohatší teenagery Británie.
Emma Watson: 420 milionů korun
Nejlepší přítelkyně Harryho je Hermiona. Její představitelka Emma (17) říká: "Upřímně řečeno, mám už tolik peněz, že bych do konce života nemusela vůbec nic dělat." Za další dva filmy dostane 168 milionů Kč.
Rupert Grint: 196 milionů korun
Představuje Harryho kumpána Rona Weasleyho. Rupert (18) se tehdy o roli ucházel zcela originálně: vlastnoručně natočenou videonahrávkou rapu. "Harry Potter totálně převrátil můj život. Je to super," pochvaluje si Rupert.
Všimněte si jedné věci: částka, kterou vydělala Emma je 2,15x větší než částka, kterou vydělal Rupert. No ale zase, částka, kterou vydělal Dan je 2,2x větší než co vydělala Emma a dokonce 4,7x větší než Rupertova! Dá se tedy skoro říct, že je to přímá úměra: peníze úměrně vzrůstají s ...
... hereckým nadáním???
 


Komentáře

1 C.E.J. C.E.J. | Web | 15. července 2007 v 21:40 | Reagovat

určitě habakuk a máš good blok jukni ke mě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama